V Egyptě za málo času a (relativně) málo peněz, hodně potápěčské muziky. Právě Egypt a jeho Rudé moře je pro nás středoevropany nejbližší korálovou potápěčskou destinací, ve které se můžeme za relativně málo času stráveného cestou a relativně málo peněz ocitnout.

Chorvatsko je malá země pro Vaši velkou (nejen) potápěčskou dovolenou. Chorvatsko je svou rozlohou a počtem obyvatel malou, ale velmi rozmanitou zemí. Svými 1.747 km členitého pobřeží a s více jak 1.000 ostrovy v Jaderském moři má návštěvníkům co nabídnout.

Bali je kouzelný ostrov (nejen) démonů a bohů a překrásného potápění Bali je indonéský ostrov, který leží mezi Jávou na západě a Lombokem na východě. Bali tvoří spolu s několika malými ostrovy jednu z indonéských provincií, hlavním a největším městem je Denpasar na jihu ostrova.

Rakousko je se svými 76 průzračnými jezery, filmování pod vodou, potápění pod ledem, v jeskynních, v proudech ... Ubytování na dvoj a vícelůžkových pokojích v obertraunu pod dachsteinem.

Mým klientům nabízím možnost potápěčského růstu, počínaje juniorskými kurzy pro děti až po kurzy pro zkušené profesionální potápěče. Mým krédem je individuální VIP přístup ke každému zákazníkovi a jeho časovým potřebám.

Potápěčský instruktorMgr. Jan Šindelář

Co můžeme nabídnout

E-learning
Profesionálně zpracovaný instruktážní manuál ke každému kurzu ve formě moderní e-learningové platformy
Konzultace
Každý kurz obsahuje teoretické a praktické konzultace s instruktorem potápění
Bazén
Praktická cvičení v bazénu (uzavřené vodě) pod dohledem instruktora
VIP přístup
Individuální VIP přístup ke každému zákazníkovi a jeho časovým potřebám
Certifikace
Po dokončení kurzu elektronickou certifikaci s mezinárodní platností
Potapěčské vybavení
Zapůjčení kompletní potápěčské výstroje na celý průběh kurzu včetně lahví se stlačeným vzduchem

Aquasvět  Škola potápění, cesty za potápěním, potápěčská technika.