Kurz SSI Dry Suit Diving

Pro opravdového potápěče sezóna nikdy nekončí. Bylo by škoda nevyužít výborné viditelnosti v zimním ročním období či prvních jarních dnů.

Potápění v suchém obleku otevírá svět nových příležitostí, včetně potápění v odlehlých arktických destinacích a objevování míst pro potápění ve studené vodě, která se hemží životem.

Speciální program SSI Dry Suit Diving je nejlepší způsob, jak se stát potápěčem v suchém obleku a naučí vás všechny znalosti a techniky, které potřebujete k bezpečnému a pohodlnému potápění v suchém obleku. Dozvíte se, jak používat specializované vybavení, jaké jsou druhy suchých obleků a jejich výhody. Po dokončení tohoto programu získáte specializační certifikaci SSI Dry Suit Diving.

Specializační kurz potápění v suchém obleku

  • profesionálně zpracovaný DRY SUIT DIVING instruktážní manuál ve formě moderní e-learningové platformy
  • teoretické a praktické konzultace s instruktorem potápění
  • praktická cvičení v otevřené vodě pod dohledem instruktora
  • individuální VIP přístup ke každému zákazníkovi a jeho časovým potřebám
  • elektronickou certifikaci DRY SUIT DIVING s mezinárodní platností
  • předpoklad vlastní potápěčské výstroje /vyjma lahví se stlačeným vzduchem/, případné zapůjčení celku nebo jednotlivých částí je po individuální domluvě
4.490,- Kč

U kurzu probíhajícího v zahraničí se může lišit cena praktických cvičení v závislosti na cenách ponorů v jednotlivých destinacích a lokalitách

Aquasvět  Škola potápění, cesty za potápěním, potápěčská technika.